Diecézní centrum pro rodinu
Dospělí

Adventní setkání rodin

Diecézní centrum pro rodinu zve na již tradiční adventní víkendové setkání rodin tentorkát v Panském domě v Rožmitále pod Třemšínem s hostem Danielem Hellerem. Koná se od pátku 30. 11. do neděle 2. 12. Dodržíme obvyklé schéma dopolední přednášky zvlášť pro rodiče (během ní je zajištěno hlídání dětí), odpoledne bude následovat program pro všechny účastníky včetně dětí. Čeká Vás ticho a zastavení na začátku adventu, ale i program pro celou rodinu šitý na míru adventnímu času.
Datum konání akce
30. 11. (17:00) - 2. 12. 2018 (13:00)

O adventním víkendu nebude chybět modlitba, adorace, mše, příležitost ke svátosti smíření, rozhovory ve skupině i v manželské dvojici, svědectví i společný čas pro rodiče a děti v sobotním odpoledni, kdy celou rodinu čeká nejedno překvapení.

Hlídání dětí v době samostatného programu rodičů zajištěno. Na odpoledne je připraven interaktivní program pro celou rodinu.
Ubytování ve dvoulůžkových pokojích se sprchovým koutem a WC (s možností přistýlky, event. dětskou postýlkou), celodenní strava zajištěna. Příjezd je v pátek po 17. hod. (v 18h večeře), končíme obědem v neděli.

Podařilo se vyjednat ceny se slevou pro rodiny:
Cena za dospělého za víkend 1140Kč (390Kč/os/noc, strava 180Kč/den)
Cena za děti za víkend (273Kč/os/noc, strava 126Kč/den), děti bez stravy do 3let zdarma
Přistýlka 250 Kč/osoba a noc.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.