Projekt únor - Klášter sester od Piety, Filipíny

S radostí představujeme projekt tohoto měsíce, a to Klášter sester od Piety ve filipínské Calambě. Dejte si pozor, mohu o něm mluvit hodiny :-) Sestry žijí na okraji města, aby mohly navštěvovat rodiny v blízkém slumu, na druhou stranu se vydávají do hor vyhledávat opuštěné a nemocné děti a rodiny. Také s naší pomocí dokončily u kláštera pár školních tříd, dávají dětem vzdělání, hladové sytí, nemocným poskytují lékařskou péči.
Datum konání akce
24. 2. - 29. 2. 2020

Mnohým z vás dorazilo poděkování z národní kanceláře za pomoc, kterou jste v loňském roce prostřednictvím Papežových misijních děl poskytli potřebným. Citovali jsme tu sestru Claudii z z filipínského Kláštera sester od Piety z jejího říjnového pozdravu. Ona sama opustila rodné Peru a vydala se jako misionářka na Filipíny. 
"Bůh vám žehnej! Dnes a zítra se spolu s vámi spojujeme v modlitbě za celou církev. My s modlitbou vděčnosti za to, že povzbuzujete vaše děti, mládež, rodiny k solidaritě a jednotě v prosbách za církev. Kéž naše píseň vděčnosti dorazí spolu s modlitbou až k vám. Kéž vás Bůh nepřestává inspirovat, jak pohnout srdce k solidaritě a sdílení, jak nás to učí sám Ježíš... Odmodlená zrnka našeho nejen říjnového růžence jsou všechna za vás. Naše děti díky vám mohou bez obav pokračovat ve studiu a my jim můžeme poskytnout jídlo a lékařské ošetření."

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.