Fotografická výstava Boží doteky Šumavy

Celoměstská fotografická výstava fotografa Petra Moravce se uskuteční s cílem motivovat turisty města České Budějovice, aby navštívili nejrůznější místa tohoto krásného města.
Datum konání akce
24. 8. - 6. 9. 2020

Autor fotografií Petr Moravec je jihočeským amatérským fotografem, který se zabývá především fotografováním přírody a krajiny, zejména šumavské. 

Fotografie zachycující osobitou krásu Šumavy jsou vyjádřením obdivu přírodním půvabům  a tím úcty k Bohu a mohou být zároveň poděkováním všem, kteří o tuto lokalitu jakkoliv pečují. Výstava se vztahuje ke „Světovému dni modliteb za péči o stvoření“ 1. září, zaměřenému na životní prostředí.

Fotografické obrazy budou instalovány v 10 různých lokalitách v Českých Budějovicích s cílem motivovat turisty města, aby navštívili nejrůznější místa našeho města: klášter Obětování Panny Marie - Piarist. nám., Jihočeské muzeum - Dukelská 1, Jihočeská vědecká knihovna - Lidická tř. 1 , Krajský úřad - U Zimního stadionu 2, Diecézní charita - Kanovnická 18, Fér café - Česká 38, kostel sv. Vojtěcha - E. Destinové 1, kostel sv. Jana Nepomuckého - Generála Svobody 12, katedrála sv. Mikuláše - U Černé věže a Teologická fakulta - Kněžská 8.

Výstavu, která bude od pondělí 24. 8. do 6. září, doprovodí koncert souboru PeZet v kostele Sv. Rodiny v neděli 30. srpna.

Tento projekt Křesťanské Povltaví, jehož výstava je součástí, spolufinancuje Statutární město České Budějovice.

Soubory ke stažení

Související položky

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.