Děti
Diecézní centrum pro katechezi
Diecézní centrum pro rodinu
Diecézní centrum pro seniory
Dospělí
Farnost
Mládež
Pastorační středisko
Senioři

Pošli pozdrav nemocným, osamělým a pečovatelům

Pandemická situace stále trvá a mnozí jsou pořád v nejistotě a osamoceni a další nasazují všechny své síly, aby jim to ulehčili a pomohli, jak nejvíc to jde. A tak opět prosíme děti, aby svým obrázkem udělaly k Velikonocům radost, a to jak nemocným a starým lidem, tak všem těm, kteří se o ně starají.
Datum konání akce
20. 2. - 31. 3. 2021

Děti již před rokem před Velikonocemi svými obrázky potěšily a povzbudily babičky a dědečky v domovech seniorů či v jiných zařízeních a v péči charity. Velikou radost to vzbudilo i u vedení a ošetřujícího personálu.  A s vděčností jsme to v mnoha zařízeních realizovali i před Vánoci, kdy celkem přišlo přes 600 obrázků či přání, které jsme doručili do různých zařízení po celé diecézi. A dokonce se našly i děti, zvláště na Pelhřimovsku, které vytvořily přáníčka přímo pro ošetřující personál.

A na základě těchto zkušeností chceme poprosit i nyní v postní době o pomoc.

Děti, namalujte obrázek o velikosti A4 s velikonoční tematikou. Na obrázek připište své jméno a velikonoční přání nebo poděkování. Můžete se zaměřit na staré a nemocné lidi nebo na ty, které se o ně starají.

Spolu s rodiči nám ho pak pošlete jako sken nebo fotku na katechetky@bcb.cz, případně můžete doručit na adresu Pastorační středisko, Kanovnická 12. 370 01 České Budějovice.

Soubory ke stažení

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.