Dospělí
Mládež
Senioři

Týden modliteb za vězeňství

Spolu s Mezinárodním vězeňským společenstvím vás všechny srdečně zveme do zapojení se k Týdnu modliteb za vězeňství.
Datum konání akce
3. 12. - 9. 12. 2023

Připojte se k Týdnu modliteb za vězeňství

Praha 16. 11. 2023

S první adventní nedělí startuje Týden modliteb za vězeňství. Pořádá ho Mezinárodní vězeňské společenství (MVS) již 13. rokem na podporu práce ve vězeňství, lidí, kterým život ovlivnil zločin, ale zaměstnancům justice, neziskových organizací a Vězeňské služby ČR.

,,Jsme křesťanská organizace, která sdružuje věřící dobrovolníky z mnoha křesťanských církví a společenství. Modlitby jsou proto důležitou součástí naší práce. Inspiraci pro Týden modliteb za vězeňství jsme našli mateřské organizaci Proson Lellowship International, pod kterou patříme. Týden modliteb za vězeňství se koná v České republice pravidelně v čase prvního adventního týdne. Tuto dobu jsme zvolili záměrně, protože lidé by se měli zastavita rozjímat. Věříme, že Týden modliteb za vězeňství k tomu přispěje... Děkuji za každou modlitbu, která bude věnovaná odsouzeným, propuštěným, jejich rodinám, obětem trestných činů, ale i zaměstnancům ve vězeňství nebo organizacím, které v této oblasti pomáhají," říká Gabriela Kabátová, ředitelka MVS.

K modlitbám je možné se připojit jednorázově, nebo intenzivně každý den. MVS připravilo na každý den okruh z oblasti vězeňství, za co je potřeba se modlit.

Za všechny modlitby Bohu díky!

Soubory ke stažení

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.