Hosín - o místě

Pastorační ubytovací zařízení Hosín se nachází nedaleko Českých Budějovic. Areál se nachází přímo vedle novorománského kostela. Ubytovna se nachází v bývalé sýpce; kuchyň a jídelna se nachází v přízemí bývalé fary.  Postupně se obnovuje veškeré vybavení, aby se časem zmodernizoval celý objekt.

Kapacita:

Nové ubytovací prostory o 14 lůžek (7 paland) vč. sociální zařízení pro kluky a holky (sprcha, záchod, umyvadlo) a kuchyně s jídelnou. Nově opravený sál.
K dispozici je též původní ubytovna s rekonstruovaným sociálním zařízením a v 1. patře jsou 2 pokoje s 8 palandami (celkem 16 lůžek), v 2. patře 2 jednolůžkové pokoje a další pokoj s 5 lůžky.

V prostoru areálu je velký dvůr s možností parkování. Kromě toho je součástí areálu velká zahrada s možností táboráků u ohniště a stanového tábora (až 20 stanů). K němu je pak potřeba samostatně přiobjednat mobilní toalety a umývárny. Do budoucna plánujeme dva venkovní altány.

Příspěvek na celý objekt - osoba/den (se spacákem):

Dospělí - 350 Kč
Studenti a děti od 15 let - 250 Kč
Děti 4-14 let - 200 Kč
Děti do 4 let - zdarma 
Stan - 150 Kč

Příplatek za krátké pobyty (1-2 noci) 100 Kč/osobu.

K nám přijíždí děti, mladí lidé, rodiny, aby zde společně trávili volný čas, prohlubovali vztahy mezi sebou, trochu sportovali a v neposlední řadě se i něco přiučili. Mezi návštěvníky zařízení patří také zájmové skupiny a spolky, které připravují duchovní obnovy nebo vzdělávací víkendy.  

Zde naleznete propagační web s dronovým pohledem na areál a dlouhodobým investičním záměrem našeho areálu, který se průběžně proměňuje dle aktuálních možností financování: mounthosin.cz 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.