Děti

Milé děti. 

Chcete se podívat, co pro vás připravila redakce vašeho oblíbeného časopisu Duha? 

Je v něm úplně nové téma a snázvem DUHOVÝ VÝR A DUHOVÁ SOVA. Když kliknete na tento odkaz:   dostanete se na stránky, Moje DUHAkde je pro vás připraveno mnoho pěkných aktivit, nápadů, omalovánek a také jedna pohádka o zlém draku Koroňákovi. 

A tady pro vás máme další pěkný nápad. Koronavirovou kostku lásky.

Tuto kostku si vytiskněte z přílohy vybarvěte a slepte tak, aby z toho byla kostka se kterou můžete házek jako s herní kostkou. (doporučujeme si podlepit papír nejprve čtvrtkou nebo vytisknou na tvrdší papír). Pak každý den házejte kostkou a plňte úkoly, které vám padnou. Zkuste zapojit celou rodinu :-)

 

Už asi všichni víte, že Česká televize vysílá každý všední den pořad UčíTelka.
Možná ale nevíte, že i rádio Proglas pro vás připravilo speciální program:
Každý všední den zařazuje od 14.30 pohádky. O víkendu přidá k nedělní pohádce ve 14.00 i pohádku v sobotu také od 14.00. Začíná také program katecheze pro školáky 1. stupně základní školy a příprava letošních prvokomunikantů ve spolupráci se sestrami z kongregace sv. Cyrila a Metoděje v Brně, již od středy 18. března vždy od 10 hodin dopoledne.


Nabídka Diecézního centra pro katechezi Diecéze českobudějovické:

Pro mladší i starší děti najdete ke stažení Slovo života. Je to věta z evangelia s komentářem. Můžete si ke Slovu života zkusit vyluštit křížovku a tajenku pošlete na adresu: katechetky@bcb.cz. Vylosovaní luštitelé se pak mohou těšit na odměnu. Proto nezapomeňte napsat svoji adresu. Těšíme se na vaše tajenky. 


Výtvarná soutěž!

Soutěžně výtvarná přehlídka pro děti, seniory i ostatní dospělé lidi v karanténě i mimo ni na téma: "Bože, kdo je člověk, že na něj pamatuješ?"

INFORMACE


Příběhy z vrátnice: 


Děti přejí seniorům

 

Soubory ke stažení

velikost 360 KB
Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.