Missio

Z Filipín nám dorazil koronavirový pozdrav. Sestry v tuhle chvíli také uzavřely školku a školu, nevycházejí z kláštera... a modlí se i za nás... Nezapomeňme na ně ani my...

Milí z Papežských misijních děl!

Jak se vám daří? Doufáme, že se máte dobře. V tomto čase strachu pozvedáme společně svá srdce k Bohu. Za vás za všechny. Covid 19 způsobuje paniku po celém světě. My tady v komunitě nabízíme Bohu naše modlitby za ochranu… Od té doby, co vláda nařídila zákaz vycházení, trávíme více času v modlitbě. Stějně jako děti se teď ve svých rodinách modlí růženec. Máme naději, že toto všechno brzy pomine z Boží milosti a soucitu. 

Doufáme, že vy všichni jste v bezpečí a v pořádku, vaše země, děti a rodiny. Zůstávejme sjednoceni v modlitbě…

Byly u nás zrušeny i mše svaté v kostelích, i když kněží slouží denně jejich mše svaté. A tak jsou přenášené internetem, aby se věřící mohli společně modlit a být v duchovním spojení.

Pozdravy od nás všech! Sr. Claudia


V tuto chvíli, kdy se nemůžeme setkat, podat si ruku a tak si vyjádřit svoji blízkost… požádala vedoucí Misijního klubka v Milevsku o. Mikuláše z premonstrátského kláštera, který klubíčko doprovází:

“...zda by pro malé misionáře vymyslel modlitbu, kterou bychom se mohli společně na dálku modlit..." Sdílím ji a šiřte ji dál. Věřím, že tato "jiná" doba nás má zastavit a ukázat, směr kterým máme jít, a v tom nám může pomoci i tato modlitba. Pevné zdraví vám všem přeji. Hanka


Nezapomeňte na Missio magazín - měsíčník, který přináší rozhovory s misionáři, představuje projekty, které díky naší podpoře mohou pomáhat lidem v nouzi, ale také šířit evangelium. Nyní je aktuální březnový díl. V archivu TV Noe naleznete všechny dosavadní díly - tedy i ty, na které jste doposud třeba neměli čas shlédnout.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.