Akce a novinky pro mládež
Diecéze žije a každému z vás má co nabídnout. Prohlédněte si akce a aktuality které vás zajímají

Novinky a dění pro mládež

20. 6. 2024
Děti
Publicistická soutěž s tématem Šumava pro děti a mládež o Cenu Emila Kintzla Kintzla
Deník jižní Čechy ve spolupráci se Šmidingerovou knihovnou Strakonice, Městskou knihovnou Vimperk a Obecním úřadem Kvilda vyhlašují II. ročník publicistické a novinářské soutěže pro děti a mládež na téma Šumava o Cenu Emila Kintzla 2024.
18. 6. 2024
Mládež
Televize Noe a Publicistika otevírají mladým křesťanům cestu do médií
Televize Noe ve spolupráci s Vyšší odbornou školou publicistiky v Praze (Publicistika), jejímž zřizovatelem je Arcibiskupství pražské nabízí mladým zájemcům práci v médiích.
17. 6. 2024
Pastorační středisko
Výroční zpráva Spolku Most - České Budějovice za rok 2023
Přinášíme vám výroční zprávu Spolku Most - České Budějovice za rok 2023, která informuje o činnosti Spolku Most a všech proběhlých akcích pro veřejnost v uplynulém roce.
4. 6. 2024
Mládež
Modlitba za CSA Kroměříž 2024
Srdečně vás všechny zveme k modlitbě za letošní Celostátní setkání animátorů v Kroměříži a přidáváme odkaz s informacemi na tuto akci
13. 5. 2024
Diecézní centrum pro misie a evangelizaci
Týden před Letnicemi proběhl Wake up festival v Českých Budějovicích
Ulicemi v Českých Budějovicích po roce opět zněly písně a modlitby. Letošní Wake up festival navázal na předchozí tři ročníky. Opět se tedy v sobotu 11. května před Letnicemi sešly odpoledne v Českých Budějovicích různé křesťanské kapely, aby svými chválami a modlitbami naplnily město vanutím Ducha Svatého.