Děti
Pastorační středisko
Senioři

Pošli pozdrav nemocným a opuštěným

Děti z naší diecéze tvořily a malovaly přáníčka pro babičky a dědečky v domovech a naše Pastorační středisko je posílalo tam, kde byly nejvíce potřeba.

Celkem přišlo přes 600 obrázků a přání, které děti malovaly v rodinách, tvořily ve školních družinách nebo na hodinách náboženství. Vánoční přání přicházely emailem a pošlou z různých koutů naší diecéze, například před 90 kusů z Pelhřimova, přes 30 kusů ze Lhenic, další potom z Trhových Svinů, Tábora či Rudolfova. Pořádná porce vánočních přání přišla ze školních družin v Českých Budějovicích a okolí, například ZŠ Dubné, ZŠ Kubatova, ZŠ Grünwaldova či Církevní škola v ČB.

Celkem jsme rozeslali přes 1000 obrázků a přání do domovů pro seniory, na charity a do hospice. Adresáti byli opět z celé naší diecéze. Potěšit jsme mohli babičky a dědečky v diecézní a městské Charitě v Českých Budějovicích, v Hospici sv. Jakuba a v domovech v Dačicích, v Kůsově, v Písku, ve Strakonicích, ve Velenicích, na Dobré Vodě u Českých Budějovicích, na Hluboké nad Vltavou, v Horní Stropnici, v Blatné nebo v Centru sociálních služeb Staroměstská v ČB.

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.