Děti
Mládež

Publicistická soutěž s tématem Šumava pro děti a mládež o Cenu Emila Kintzla

Deník jižní Čechy ve spolupráci se Šmidingerovou knihovnou Strakonice, Městskou knihovnou Vimperk a Obecním úřadem Kvilda vyhlašují II. ročník publicistické a novinářské soutěže pro děti a mládež na téma Šumava o Cenu Emila Kintzla 2024.

Soutěžit můžete ve třech věkových kategoriích: 10-15 let, 16-18 let, 19-27 let v kategorii psaných příspěvků různých žánrů (např. článek, reportáž, rozhovor,  fejeton…) nebo v kategorii fotografie. Do soutěže přijímáme původní, nepublikované práce v elektronické podobě s přihláškou se jménem, věkem a adresou i telefonem na sebe i zákonného zástupce, zaslané na e-mailovu adresu: cenaemilakintzla@seznam.cz. V psané kategorii může přihlásit soutěžící nejvýše tři příspěvky, v kategorii fotografie maximálně tři snímky či jeden  cyklus.

Uzávěrka soutěže je 30. září 2024.

Zasláním díla do soutěže dává autor svolení k jeho případnému publikování. Práce ohodnotí odborná porota a nejlepší autoři budou oceněni. Slavnostní vyhlášení výsledků se koná v listopadu na knižním festivalu Šumava Litera ve Vimperku.

Další informace: Radek Gális, e-mail: ragal@seznam.cz, tel. 602649292 

 

Soubory ke stažení

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.