SDM LISABON 2023

 

Milí přátelé!

Novinky k SDM - edit. k 17. 11 - od Sekce pro mládež 

Spouštíme přihlašování!

 

Novinky k SDM - edit. k 4. 11 - od Sekce pro mládež 

Ahoj, všechny Vás zdravíme z Prahy, kde usilovně pracujeme na přípravě Světových dnů mládeže v Lisabonu. Zde Vám přinášíme nějaké podrobnější informace.

Na setkání se mohou přihlásit mladí ve věku 16–30 let. Mladší 18 let musí vyplnit kartu mladších s osobou, která za ně ponese odpovědnost. Starší 30 let se mohou hlásit pouze do přípravného týmu.

Nabízíme tyto varianty prožití Světových dnů mládeže:

Poutní balíček SDM a Dny v diecézích (26. 7.–6. 8.); společnou leteckou dopravu do Portugalska a zpět (ubytování; strava; veškerá doprava - letecky z ČR do Portugalska + z letiště na Dny v diecézi a zpět do Lisabonu + MHD Lisabon; pojištění; vybavení poutníka (předpokládaný obsah: taška, pláštěnka, šátek, …) a vstup na mezinárodní i český program)

              - odhadovaná celková cena 21 000 Kč

Poutní balíček SDM (1. 8.–6. 8.); společnou leteckou dopravu do Portugalska a zpět (ubytování; strava; doprava - letecky z ČR do Portugalska + MHD Lisabon; pojištění; vybavení poutníka (předpokládaný obsah: taška, pláštěnka, šátek, …) a vstup na mezinárodní i český program)

             - odhadovaná celková cena 18 500 Kč

Domlouváme společnou leteckou dopravu do Portugalska a zpět. Můžete se také vydat na SDM po vlastní ose:

Poutní balíček SDM a Dny v diecézích (26. 7.–6. 8.); bez dopravy (ubytování; strava; pojištění; lítačka na MHD Lisabon; vybavení poutníka (předpokládaný obsah: taška, pláštěnka, šátek, …) a vstup na mezinárodní i český program;NEOBSAHUJE dopravu na Dny v diecézi a zpět do Lisabonu)

              - odhadovaná celková cena 10 000 Kč

Poutní balíček SDM (1. 8.–6. 8.); bez dopravy (ubytování; strava; pojištění; lítačka na MHD Lisabon; vybavení poutníka (předpokládaný obsah: taška, pláštěnka, šátek, …) a vstup na mezinárodní i český program)

              - odhadovaná celková cena 8000 Kč

Jiné varianty pobytu (pouze na víkend apod.) jsou možné pouze přes přihlášení na oficiálních portugalských stránkách. Za Sekci pro mládež tyto varianty zaštiťovat nebudeme.

Přihlašování bude probíhat vyplněním přihlašovacího formuláře a zaplacením nevratné zálohy 5000 Kč. Při jejím zaplacení do 17.12. 2022, bude u doplatku sleva 1000 Kč. Zaplacenou zálohu již nelze stornovat, je možné ji převést na náhradníka, kterého za sebe sami naleznete.

Přihlašování zprovozníme v následujících dnech.

SDM je možné zorganizovat díky ochotě, schopnostem a nasazení dobrovolníků z celého světa. Budeme rádi, pokud se zapojíte do přípravného týmu. Jestliže jste jazykově vybaveni a rádi byste si vyzkoušeli mezinárodní spolupráci, můžete se přihlásit a zkusit dobrovolničení v lisabonské skupině.

Věříme, že účast na Světových dnech mládeže je zážitek na celý život a rádi bychom tuto zkušenost umožnili, co nejvíce mladým lidem. Budeme rádi za každou pomoc i podporu, jak finanční, tak modlitební. Přispět můžete buď darem na náš účet: 2602177857/2010, nebo podpořit konkrétní mladé ve vaší farnosti.

Sledujte oficiální facebook SDM, a v případě dotazů se nebojte se na nás obrátit. 

Vaše Sekce pro mládež

Pár užitečných odkazů na závěr

www.svetovednymladeze.cz

Official Theme Song | WYD Lisbon 2023

P.S. Všechny dotazy směřuj na tenhle mail daniel.turek@bcb.cz nebo na dcm@bcb.cz


Těšíme se na Tebe!

Raf & Dan

Soubory ke stažení

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.