Akce a novinky pro seniory
Diecéze žije a každému z vás má co nabídnout. Prohlédněte si akce a aktuality pro seniory.

Novinky a dění pro seniory

17. 6. 2024
Pastorační středisko
Výroční zpráva Spolku Most - České Budějovice za rok 2023
Přinášíme vám výroční zprávu Spolku Most - České Budějovice za rok 2023, která informuje o činnosti Spolku Most a všech proběhlých akcích pro veřejnost v uplynulém roce.
27. 5. 2024
Senioři
Nuncius seniorům: „Přijímejte nové myšlenky, ale zůstaňte zakořeněni v hodnotách“
Papežský nuncius Jude Thaddeus Okolo přivezl seniorům na Hostýn úsměv i dobré slovo. Na poutním místě se ve čtvrtek 23. května uskutečnila vůbec první Moravská pouť seniorů, kterou koordinovala pastorační centra olomoucké, brněnské a ostravsko-opavské diecéze.
13. 5. 2024
Diecézní centrum pro misie a evangelizaci
Týden před Letnicemi proběhl Wake up festival v Českých Budějovicích
Ulicemi v Českých Budějovicích po roce opět zněly písně a modlitby. Letošní Wake up festival navázal na předchozí tři ročníky. Opět se tedy v sobotu 11. května před Letnicemi sešly odpoledne v Českých Budějovicích různé křesťanské kapely, aby svými chválami a modlitbami naplnily město vanutím Ducha Svatého.
10. 4. 2024
Diecézní centrum pro seniory
Dopis pro seniory k neděli Božího milosrdenství
Mons. Pavel Posád, pomocný biskup českobudějovický by rád poděkoval seniorům ve své diecézi za to, že jsou, a za všechny jejich modlitby, oběti i pomoc a povzbudil je.
4. 3. 2024
Farnost
Vikariátní poutní setkání v Římově
První sobota v měsíci patřila v Roce modlitby opět vikariátnímu poutnímu setkání. Tentokrát se poutníci sešli 2. března v kostele Svatého Ducha v Římově ve vikariátu České Budějovice venkov.