Týden pro rodiny s dětmi

Týden na faře v západních Čechách - Nečtiny je pod vedením zkušeného P. Martina Sedloně OMI koncipován jako odpočinkový pro celé rodiny s malými dětmi.

Ahoj,
v srpnu bychom chtěli tradičně vyrazit na týdenní duchovní obnovu pro rodiny s otcem Martinem Sedloněm a oblátskou misií v západních Čechách. To všechno na faře v Nečtinách jako základně - 1. místo trapistů v Čechách, s ohraničeným dvorem, kde se dá i postavit stan.

Počítáme s účastí i našich dětí, takže program duchovní běží formou ranního a podvečerního zastavení s otcem Martinem nad tématem týdne. Na faře je kaple, kde slavíme mši (eskymáckou, indiánskou,... podle toho, co otec pro děti vymyslí za malé zpestření).

Hrubý nástin programu je takový, že dopoledne trávíme společně na faře od ranních chval v kapli přes dopolední duchovno, rozhovory k mši svaté a obědu.

Odpoledne vyrážíme buď společně nebo jak kdo chce na výlety do blízkého či vzdáleného okolí.

Večerní program určitě spojíme aspoň jednou s omi mladými, kteří v tom týdnu ve vedlejším Manětíně pořádají setkání s prací pro druhé Workship (a navečer mají pozvaného Víťu Marčíka, dětské dopoledne atd.).

Stravujeme se společně - každý den vaří jedna rodina. Ubytování je romantické a mládežnické, nečekejte žádný luxus, ale o to větší zážitky.

Jestli se nám podaří domluvit, účastníci Workshipu přijedou pomoct s hlídáním dětí během duchovního programu jako loni.

Vojta a Veronika

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.